nutrix

חוות דעת והמלצות

כתב אלינו תומר לאחר ליווי של ג’והנה ויינברג בנבנישתי מצוות נוטריקס – המרכז הישראלי לתזונת ספורט:
“שמי תמיר הקר, בן 43, מרתוניסט 14 פעמים. אולטרה מרתוניסט. טריאתלט. 3 פעמים איש ברזל, עשרות טריאטלונים אולימפיים באמתחותיי. פניתי לג׳והנה וינברג לפני שנים כחלק מההכנה שלי למרתונים ולאיש הברזל עם שתי מטרות עיקריות:  הראשונה, לרדת במשקל. השניה, להשאר חזק מספיק, ולהתמודד עם האתגרים שעומדים לפני.

ההתקשרות עם ג׳והנה היתה משכילה, מרתקת, ומעצימה.
ירדתי במשקל, הצלחתי לשמור על כך לאורך זמן והכי חשוב, עמדתי בכל האתגרים הספורטיבים שלי בסיפוק רב. ג’והנה היא אשת מקצוע מעולה ועזרה לי להגיע ליעדיי.”

ליווי תזונתי

כתבה לנו נוי על התהליך שעברה עם גל-עומר מצוות נוטריקס – המרכז הישראלי לתזונת ספורט :
“השינוי שעברתי עצום! מהפרעת אכילה כפייתית ודיכאון קשה שקרה בעקבות מס׳ חודשי תזונה ואימונים חריפים עם אדם מתחום הבאדי בילדינג. תחום ספורט זה רווי בהפרעות אכילה, אובססיביות יתרה לתזונה ומתאים לסוגים מעטים של אנשים. מטרתי הייתה אחרת – יצירת אורח חיים בריא, נכון וספורטיבי היות ומשחקת כדוריד מגיל 11 והספורט תמיד היה חלק עיקרי מחיי. כיום מתפרנסת מספורט כשחקנית כדוריד בקבוצת בנות הרצליה ומאמנת כושר ובוקסינג לכל אדם אשר ירצה לקבל את שירותיי המקצועיים. אני חיה חיים מלאי הודיה,תובנה והעברת המסר לאורח חיים איכותי,נכון ובריא לאחר. עברתי שינוי ממשקל x ואחוז שומן x למשקל y ואחוז שומן y הפרעות האכילה תמיד שיחקו תפקיד שקט בחיי, לעיתים במודע ואף ללא כל מודעות בגילאים צעירים יותר. בצעדים קטנים ובליווי שבועי התזונאית המקסימה גל עומר הנחתה אותי בנוסף לתזונה בסוגי אימונים שונים על מנת שאשתפר ואתקדם. גל הייתה זמינה עבורי לאורך כל הדרך ותמיד תמכה והאמינה בי מאד. השינוי קרה בזכות היחס הלבבי, הכנות הנפלאה והמקצועיות חסרת הפשרות שלה בכל מפגש ומפגש. אני מאד ממליצה על קבלת שירות מנוטריקס מפני שזה בית חם ומקצועי המאגד תחתו את כל השירותים למתאמן תחת קורת גג אחת.”

ליווי תזונתי נוטרקיס, דיאטנית

רועי ב. מספר על השינוי שעבר בנוטריקס –
 “השינוי שנוטריקס מאפשרים הוא לא שינוי תזונתי. הוא שינוי אורח חיים ושינוי המחשבה בהיבט של תזונה. נוטריקס מתאימים לכל אחד את התפריט שעובד עבורו, שמתאים להעדפותיו בנושאי מזון, לאורח החיים שלו, ולמצבו הרפואי. בנוטריקס לא מכתיבים עבורך תפריט גנרי אלא הופכים את האדם שותף לבניית התפריט כדי להגדיל את הסיכויים להתמיד בו, מלמדים גם מה לאכול, מתי לאכול, ולמה אוכלים משהו מסוים ולא משהו אחר. הדבר הכי חשוב הוא שלא כופים את התפריט על האדם ועל אורח חייו אלא מתאימים את התפריט לאורח החיים של האדם. שני דברים מרכזיים מאפשרים את השינוי באורח החיים אשר עשיתי, ומבחינתי הם הערך המוסף של נוטריקס,  האחד – מקצועיות של הדיאטניות והיכולת שלהן להתאים תפריט ופתרונות תזונה לכל אורח חיים ולכל עיסוק ספורטיבי. גב מקצועי.  השני – ההכרה והמנטרה שהשינוי הוא לא “שינוי טכני” קצר מועד של לאכול בהתאם לתפריט מוכתב, אלא שינוי ארוך מאוד ועמוק מאוד של אורח החיים התזונתי שלך. רק שינוי כזה יכול להביא לשמירה על הירידה במשקל לאורך זמן רב ורק שינוי כזה יכול לשמור אותך ועלייך בתוך התהליך הארוך הרצוף משברים ורגעי שבירה. הידיעה והביטחון שניתנים לך שגם אם היה משבר אז יש דרך להתאושש ממנו היא החשובה מכל. ”

Scroll Up